Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
İstanbulspor AŞ’den Aynı Tarife 1-0

İstanbulspor AŞ’den Aynı Tarife 1-0


Eklenme Tarihi : 18-8-2016
İstanbulspor AŞ’den Aynı Tarife 1-0

İstanbulspor AŞ’den Aynı Tarife 1-0

TFF ikinci lig beyaz grupta mücadele edecek olan İstanbulspor AŞ sezon öncesi hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü Ömer Sarıalioğlu tesislerinde oynadığı hazırlık karşılaşmasında BAL ligi temsilcilerinden Çorlu 1947 takımı ile oynadığı hazırlık karşılaşmasını yine 1-0 kazanmayı başardı.

Sezona Ömer Sarıalioğlu tesislerinde yaptığı çalışmalarla hazırlanan ve sezon öncesi kamp yapmayan İstanbul Boğaları bol bol hazırlık karşılaşması oynayarak, kamp programının açığını kapatmaya çalışıyor.  Son olarak Çarmba günü BAL ligi ekiplerinden Çorlu 1947’yi ağırlayan İstanbulspor AŞ , Beylerbeyi hazırlık karşılaşmasında olduğu gibi ilk yarıda bulduğu golle karşılaşmayı tamamladı.

Gol bölgesinde sıkıntı yaşadı

 İstanbulspor AŞ’nin Ömer Sarıalioğlu tesislerinde oynanan hazırlık karşılaşmasında özellikle ikinci yarıda bir çok gol pozisyonuna giren İstanbulspor AŞ bu pozisyonları değerlendirmekte zorlandı. Karşılaşmanın başından sonuna kadar topa sahip olma düzeyinde rakibi  Çorlu 1947 karşısında üstün olan İstanbulspor AŞ güven verdi.

Bu haber 1258 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku