Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Tonta; “İlçemizin desteği ile başarı bizimle olacak”

Tonta; “İlçemizin desteği ile başarı bizimle olacak”


Eklenme Tarihi : 18-8-2016
Tonta; “İlçemizin desteği ile başarı bizimle olacak”

Tonta; “İlçemizin desteği ile başarı bizimle olacak”

Bolu Koru Otel’de sezon başı kampına devam eden Silivrispor’da İdari Menajer Mesut Tonta yaptığı açıklamayla hem kampı değerlendirdi, hem de yeni sezon öncesi beklentilerini açıkladı.

 

Silivrispor Kulübü İdari Menajeri Mesut Tonta 13 günlük Bolu kampında yapılan idmanlar ve çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Oynanan hazırlık maçlarının ardından takımın eksiklerini gördüklerini de belirten Tonta, teknik ekibin raporları doğrultusunda bu noktalara transferlerin de yapılacağını belirtti. Silivrispor İdari Menajeri Mesut Tonta yaptığı açıklamasında; “Bolu Koru Otelde yaptığımız kamp çalışmaları iyi gidiyor. Yeni bir takım olduğumuz için oyuncularımızın uyumu gayet iyi seviyeye geldi. Ayrıca takım içindeki takımdaşlık da üst seviyeye geldi.

 

TRANSFERLERİMİZ OLACAK

Olumlu geçen çalışmalar ve hazırlık maçlarında bizleri en çok sevindiren durum ise hiçbir oyuncumuzun sakatlık yaşamamasıdır. Burada günde çift idman yaparak lige hazır hale gelmeye çalıyoruz. Çok koşan, çok basan ve yorulmayan bir takım oluyoruz. Kamp dönemimiz ile birlikte ilk maçımız olan Düzce maçına çok iyi hazırlanıyoruz. Gerek mental, gerekse de fizik olarak üst seviyedeyiz. Oynadığımız hazırlık maçlarında hocamız fiziksel ve taktiksel olarak direktiflerini oturtmaktadır.

 

TEKNİK VE TAKTİK OLARAK HAZIRIZ

Hayırlısıyla ligimizin ilk haftasında karşılaşacağımız Düzce maçı için son hazırlıklarımızı kendi tesislerimizde yapacağız. Bu kamp dönemini çok iyi değerlendiriyoruz. Bol bol hazırlık maçı yaptık ve saha içindeki oyuncu dizilişleri ve kendilerine verilen görevi yerine getiren bir oyuncu topluluğu olduk. Takım bütünlüğünü sağladık, ayrıca takım içindeki uyum ve ahenk istenilen seviyededir. Bu hafta Bolu’daki kampımızı tamamlayıp ilçeye dönerek hazırlıklarımıza devam edeceğiz.

 

DÜZCE MAÇINA HAZIRIZ

Kamp dönemimizde yaptığımız hazırlık maçları ile eksiklerimizi de görmüş olduk. İyi bir ekip olduk. Teknik heyetimizin raporları dahilinde transferin son gününe kadar hedeflerimiz doğrultusunda bizi taşıyabilecek oyuncuları kadromuza katacağız. Son hazırlık maçımızı oynamamızın ardından Silivri’ye döneceğiz. Düzce maçına kadar da ilçede hazırlıklarımıza devam edeceğiz. Düzce zor bir deplasman ve bu zorlu deplasmanda alacağımız üç puanla da yolumuza devam edeceğiz.

 

TÜM SİLİVRİ’Yİ DESTEĞE BEKLİYORUZ

En başından beri bizim samimiyetimize inanan bir yönetim ile çalışmaktayız. Başka Başkanımız Ümit Kalko olmak üzere değerli yönetim kurulu üyelerimize bu çalışma ortamını sağladıkları için teşekkür ederim. Bizlere her türlü desteği sağlamaktadırlar. Eksik bir iki bölgemiz var buraya da transferlerimizi yapmamızın ardından transferimizi kapatacağız. İyi bir kadro kurduk. Kurulan bu kadro ligde güzel işlere imza atacaktır. Bizi tüm Silivri yalnız bırakmasın, sporu seven veya sevmeyen tüm Silivrilileri yanımızda gördüğümüzde göreceklerdir ki başarı her zaman yanımızda olacaktır” dedi.

 

Bu haber 1140 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku