Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Transfer bitti diyemem”

Dönmez “ Transfer bitti diyemem”


Eklenme Tarihi : 18-8-2016
Dönmez “ Transfer bitti diyemem”

Dönmez “ Transfer bitti diyemem”

Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köyüspor kulübü Başkanı Vedat Dönmez yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu. İç transferde istedikleri oyuncularla anlaştıkları için memnun olduğunu söyleyen tecrübeli başkan, dış transferde şuan kadar alınan üç oyuncuyla sınırlı kalmayacağını söyledi. Teknik heyetin isteği doğrultusunda kapıyı açık bıraktığını sözlerine ekleyen Başkanı Dönmez nokta transfer yapabileceklerini söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarını Hadımköy tesislerinde sürdüren Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köyüspor lige iyi bir şekilde hazırlanıyor. Yapılan çalışmaları yakından takip eden siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez lig öncesi durumu değerlendirdi.

İstediğimiz oyuncularla devam

Süper amatör kümenin tecrübeli takımlarından Ömerli köyüspor’un iç transferde sezon başında belirlediği isimlerle anlaşma sağlamasından dolayı mutlu olduğunu belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez “ Sezon başında teknik kadromuzla oturarak , iç transferde bu sezon kadromuzda görmek istediğimiz oyuncuları belirledik. Bu oyuncular hakkında fikir birliğine vardıktan sonra . Kadromuzda görmek istediğimiz iç transfer oyuncularımız ile masaya oturarak anlaşma sağladık. Bundan dolayı mutluyum ve beni ve teknik heyetimi kırmayarak bizimle devam ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Dış transferde seçiciyiz

Bu sezon başarılı olmak isteyen Ömerli köyüspor’un kulübün dış transferde şuana kadar üç oyuncu ile anlaştığını belirten Başkan Vedat Dönmez teknik heyetin isteği üzerine yapılan transferlerin de nokta transfer olacağını söyledi. Başkan Dönmez “ Tüm mevkilerimizde oyuncularımız var. Bu mevkilere daha iyi ve kalburüstü oyuncular alınabilir. Teknik heyetimiz yapılan çalışmalar ve oynanan hazırlık karşılaşmalarında bu eksikleri belirleyeceklerdir. Eğer istenirse nokta transfer yapabiliriz” dedi.

Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz

Sezon öncesi hazırlık çalışmalarını da değerlendiren siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez “ Sezon öncesi başladığımız hazırlık çalışmalarında iyi bir seviyeye geldiğimize inanıyorum. Tam olarak hazırız diyemem ama oynadığımız hazırlık karşılaşmalarında gördüğüm ve teknik ekibimizden aldığım raporlar doğrultusunda iyi gittiğimizi düşünüyorum. Lig başlayana kadar tüm eksiklerimizi gidererek, lige hazır bir takım olacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Bu haber 1266 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku