Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Hoca transferi olmadan , görüşme yok”

Dönmez “ Hoca transferi olmadan , hiç bir görüşme yok"


Eklenme Tarihi : 20-6-2016
Dönmez “ Hoca transferi olmadan ,  görüşme yok”

Dönmez “ Hoca transferi olmadan , hiç bir görüşme yok"

Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köyüspor hoca transferine kilitlendi. Yeni sezon öncesi Teknik heyeti transferini bitirmeden hiçbir oyuncu ile görüşme yapmayacağını söyleyen kulübün Başkanı Vedat Dönmez önümüzdeki hafta Volkan Dönmez’le anlaşmak için görüşme yapacaklarını söyledi.

Yeni sezon öncesi teknik kadro sorununu halletmeye çalışacak olan Ömerli köyüspor Volkan Dönmez’le yapılacak görüşmeye kilitlendi. Yıllardır siyah beyazlı ekipte antrenörlük görevini yapan başarılı teknik adamla önümüzdeki hafta anlaşma yapmayı planlayan kulüp Başkanı Vedat Dönmez bu anlaşma sağlandıktan sonra teknik kadronun istediği doğrultusunda önce iç transfer ardından da dış transferi bitirecekleri söyledi.

İç ve dış transfer hocaya bağlı

Yeni sezon öncesi Volkan Dönmez’le anlaşmak istediklerini söyleyen Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez diğer transferleri hocanın isteği doğrultusunda yapacaklarını söyledi. Başkan Vedat Dönmez “ Hoca konusunda anlaşma sağladıktan sonra, iç ve dış transferdeki görüşmelerimize başlayacağız. Bizim yönetim olarak şuanda yapacağımız hiçbir görüşmenin bir anlamı yok. Önce hoca konusunu halletmemiz gerekir. Hoca yeni sezonda çalışmak istediği oyuncuları belirleyecek ve bize vereceği rapor doğrultusunda bizde istediği oyuncuları kadromuza katmaya çalışacağız” dedi.

Bu haber 1186 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku