Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Silivrispor’da görev dağılımı yapıldı

Silivrispor’da görev dağılımı yapıldı


Eklenme Tarihi : 15-6-2016
Silivrispor’da görev dağılımı yapıldı

Silivrispor’da görev dağılımı yapıldı

Hafta sonu gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından göreve gelen Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko ve ekibi önceki gün ilk toplantısını gerçekleştirmesinin ardından görev dağılımını da yaptı.

 

Yeni dönemde Ümit Kalko Başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren Silivrispor’da görev dağılımı yapıldı. Yaklaşık 4 saat süren toplantının ardından Silivrispor Yönetim kuluru Başkan Ümit Kalko’nun verdiği iftar yemeği ile son buldu. Görev dağılımını gerçekleştiren Silivrispor’da futbol konusunda tek yetkili isim Mutlu Memiş oldu. Konu hakkında bilgilendirmede bulunan Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko; “Hızlı bir başlangıç yaptık. Bu hızlı başlangıç ile birlikte de yönetim kurulu dağılımlarını gerçekleştirdik. Önümüzdeki hedef ise hızlı bir şekilde teknik kadromuzu oluşturup transfer komitesinin işini hızlandırmak olacaktır. Oluşturduğumuz transfer komitesi hem teknik kadro hem de oyuncu bazında çalışmalarına başlamıştır.

 

ÖNCELİĞİMİZ FİNANSAL ÇALIŞMALAR

Transfer komitesinin çalışmasın için yönetimimiz düğmeye bastı ve yetkisini verdi. Transfer komitesinin ardından yönetimimizle birlikte protokol ziyaretlerinin planlaması yapıldı. Borçlarımızın yapılandırılması anlamında finansal çalışmalara başladık. Yaklaşık 4 saati aşan bir toplantının ardından da gerekli hedeflerimizi belirlemiş oldu. Futbol konusunda tek yetkili ise Mutlu Memiş olmuştur.

 

GÖREV DAĞILIMI TAMAM

Yaklaşık 4 saat sürdürdüğümüz ve olumlu geçen toplantımızın ardından oluşturduğumuz yönetim görev dağılımı ise şu şekilde oluşmuştur; Silivrispor Kulübü İkinci Başkan, Amatör Şubelerden Sorumlu ve Federasyon Temsilcisi Süleyman Gencoğlu, Futbol Şube Sorumlusu ve Sayman Mutlu Memiş, As Başkan Zafer Bıyıklı, Genel Kaptan Yusuf Temel, Raşit Yağcıoğlu Tesislerden Sorumlu, Genel Sekreter Yavuz Dirik, Tuncay Kanburoğlu Müze ve Kütüphane Sorumlusu, Abdul Vahap Aras ise Altyapılar Sorumlusu olarak görev dağılımımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

 

FUTBOLDA TEK YETKİLİ MUTLU MEMİŞ

Teknik direktör konusunda ise önceliğimiz mevcuttaki hocamız Sertan Güriz ile bir görüşme yapacağız, kendisinden alacağımız bir rapora istinaden Transfer Komitesi Başkanı ve Futbol Şube Sorumlumuz Mutlu Memiş’e tam yetki verildi. Mutlu Memiş hocamız ile bir toplantı yapıp son kararını verecektir. Hocamızın verdiği rapor ile ilgili hafta sonuna kadar teknik direktör hakkında bir takım kararlar verebiliriz. Akabinde de hemen transferlerimize hız vereceğiz. Yeni sezonda aldığımız tüm kararlar ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İyi bir yol alma safhasındayız ve yönetim kurulumuz ile birlikte geleceğimizi daha parlak ve sağlam görmekteyiz” dedi.

Bu haber 1217 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku