Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Birlik ziyaretlere başladı

Birlik ziyaretlere başladı


Eklenme Tarihi : 1-6-2016
Birlik ziyaretlere başladı

Birlik ziyaretlere başladı

Yeni seçilen B.Çekmece amatör spor kulüplerini destekleme derneği ziyaretlerini başladı. Bugün İASKF genel Başkanı Ali Düşmez ve TFF İstanbul İl Temsilcisi ali Tanrıyaşükür’ü ziyaret eden birliğin yönetim kurulu B.Çekmece’de yapılması düşünülen çalışmaların TFF ve İASKF tarafına düşen konularla ilgili hazırladıkları dosyaları , Ali Düşmez ve Ali Tanrıyaşükür’e teslim ettiler.

B.Çekmece amatör spor kulüplerini destekleme derneğinin yeni yönetim kurulu Başkan Hasan Akkuş nezaretinde çalışmalara hızlı başladı. Yapılan genel kurulun ardından haftada en az bir kez toplanarak sorunlar üzerinde hızlı bir şekilde çalışan B.Çekmece Amatör spor kulüplerini destekleme derneği yeni yönetimi kendi aralarındaki görev dağılımının ardından ziyaretlere başladılar.

İlk Ziyaret İASKF ve TFF’ye

Göreve hızlı Başlayan B.Çekmece Kulüpler birliği yönetim kurulu, Dün bir dizi ziyaret yaptı. İstinye Orhan Saka Amatör evine giden Birlik Başkanı Hasan Akkuş, As Başkan ve İdari İşler Sorumlusu  Aslan Polatoğlu, As Başkan, tesisleşme ve projelendirme sorumlusu  Eren Savaş, Genel Sekreter  Tamer Cambaz ,   Muhasip Üye Barbaros Korkmaz ve Üye Mustafa Uçar ilk önce İASKF Başkanı Ali Düşmez ve TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür’ü ziyaret ettiler. Karşılıklı hoş sohbetlerin yapıldığı ziyarette. Birlik yönetim kurulu Başkanı Hasan Akkuş yapılması gereken çalışmalarla ilgili projelerden bahsettiği ve bu konuda İASKF ve TFF’nin bu projelerde üstlerine düşen konularla ilgili neler yapılması konusunda onay verdiği öğrenildi. Önümüzdeki günlerde kulüplerin çıkarları için yapılması gerekler konusunda TFF ve İASKF ile ile varılan fikir birliği ve projeler hakkında bilgi verileceği öğrenildi.

Ziyaretler devam edecek

Yapılan ziyaretin çok olumlu geçtiğini belirten Birlik Genel Sekreteri Tamer Cambaz, yeni yönetim kurulu ile uyumlu ve hızlı bir şekilde çalışmalara başladıklarını söyledi. Başkan Cambaz bu ziyaretlerin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bu haber 1432 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku